TARİH Kartal Mermer, aile işi olarak başlayan ve 1953 yılından beri mermer üretimi konusundaki 60 yıllık deneyimini koruyarak büyümeye devam ediyor. Kurucumuz Hasan Hüseyin Kadız (1923-2010), mermer faaliyetlerine 1953 yılında başladı, Kartal Mermer'i kurdu ve işini yeni nesillere aktardı. Kadız ailesi, 1953 yılından bu yana mermer işi ile uğraşıyor ve günümüzde endüstriyel tesisler üçüncü nesil tarafından yönetiliyor.
EKİP Kartal Mermer ekibi, yıllardır süregelen tedarik zinciri deneyimini yeni nesillere aktarmış ve tüm ortaklarına güvenilir bir çözüm ortağı olmuştur. Her zaman projelerde mimarlar ve etkili ekiplerle işbirliği yapmış ve kaliteyi öncelik olarak benimseyen bir şirket olmuştur. Genç ve dinamik üçüncü nesil yöneticileriyle, şirketimiz yeniliklere açık ve standartların ötesinde üretim arayışındadır. Her zaman işimizi en iyi şekilde yapma gayretindeyiz ve "Nasıl daha iyi yapabiliriz?" sorusunu sıkça sorarak vizyonumuzu yeni nesillere aktarmaya çalışıyoruz. FABRİKA & ÜRETİM Kartal Mermer, yıllar içinde gerçekleştirdiği ek yatırımlar ve kaliteye odaklı üretimi sayesinde hem ulusal hem de uluslararası pazarlarda tercih edilen bir marka haline gelmiştir. 2000 yılında, artan talebi karşılamak amacıyla üretim kapasitesini artırarak üretim tesislerini İstanbul Kartal'dan, Bilecik'te 16 dönümlük modern bir tesise taşımıştır. Günümüzde, modern makinelerle donatılmış yüksek üretim kapasitesine sahip tesisimiz, yıllar içinde gerçekleştirilen teknolojik yatırımlarla dünya standartlarında bir tesis haline gelmiştir. Kartal Mermer, Türkiye'nin birçok yerinde ve dünyanın farklı bölgelerinde büyük projeleri üstlenmeye devam etmektedir. Küresel pazarlarda altı kıtada 50'den fazla ülkeye mermer ihraç ederek Türkiye'yi en iyi şekilde temsil etmektedir. SON OLARAK Kartal Mermer her zaman kaliteyi ve müşteri memnuniyetini öncelikli olarak benimseyen bir firma olmuştur. "Tarafınıza gönderdiğimiz her mermer parçası, bir sonraki siparişinizin güvencesidir" ilkesini benimseriz. Mermer tutkusunun sonsuza kadar sürmesini temenni ederiz... Diğer web sayfalarımız: slabs.kartalmarble.com www.cremanuova.com www.rosaliamarble.com www.designhamam.com
Bize Ulaşın: +90 228 2160236 E-posta: info@kartalmarble.com kartalmermer.com : Kartal Mermer Doğaltaşlar San. Tic. Ltd. Şti. 'in mülkiyetindedir.
K A R T A L M E R M E R
TR
EN