Fabrika Kartal Mermer fabrikası, 2000 yılında Bilecik şehrinde, 4.500m2 kapalı üretim alanı ve bir yönetim binası dahil olmak üzere toplam 16.000m2 alan üzerine kurulmuştur. Üretimde en son teknoloji makineler kullanmak, kaliteli ürünler ve hizmet üretmemize yardımcı olur.
Factory Photo Factory Photo Factory Photo Factory Photo Factory Photo Factory Photo Factory Photo Factory Photo Factory Photo Factory Photo Factory Photo Factory Photo Factory Photo Factory Photo Factory Photo Factory Photo Factory Photo Factory Photo Factory Photo Factory Photo Factory Photo Factory Photo Factory Photo Factory Photo Factory Photo Factory Photo Factory Photo Factory Photo Factory Photo Factory Photo Factory Photo
Factory Photo Factory Photo
Üretim Kartal Mermer olarak, Türk kökenli doğal taşları, zengin bir renk yelpazesi içinde üretiyoruz. Müşterilerimizin taleplerine tamamen uygun olarak, slabs (plakalar), fayanslar, merdivenler, basamaklar, eteklikler, pencere eşikleri ve farklı yüzey işlemeleri ile köşe işlemelerini içeren özel ölçülerde üretim yapabiliyoruz. Bu, her projenin benzersiz gereksinimlerini karşılamamızı sağlar. İster büyük bir inşaat projesi olsun isterse kişisel bir tasarım, size en uygun olan ürünleri sunmak için hazırız. Bizimle çalışırken estetik ve işlevselliği mükemmel bir denge içinde bulacaksınız. Kartal Mermer, uzmanlaştığımız her aşamada en yüksek kaliteyi sunma taahhüdüyle çalışır ve müşterilerimize eşsiz ve dayanıklı doğal taş ürünleri sağlama konusundaki uzmanlığımızı kanıtlar. Size mükemmel projenizi hayata geçirme olanağını sunuyoruz. Yaptığımız işe duyduğumuz tutku ve özen, Kartal Mermer’in birinci sınıf doğal taş ürünlerini üretmesini ve müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmasını sağlıyor.
Bize Ulaşın: +90 228 2160236 E-posta: info@kartalmarble.com kartalmermer.com : Kartal Mermer Doğaltaşlar San. Tic. Ltd. Şti. 'in mülkiyetindedir.
K A R T A L M E R M E R
TR
EN